YT Solar - шаблон joomla Видео
  • KÇ ( Enkapsüle panel - Yükseltilmiş Döşeme ) ,serbest döşenebilen karo halı ve karo pvc kaplama ürünlerine gerekli altyapıyı oluşturmak için tasarlanmıştır. Mükemmel yük, yangın, nem ve kenar dayanımına sahip olan KÇ serisi (Enkapsüle Panel) yoğun ofis alanlarının bütün ihtiyaçlarını karşılamak için üretilmiştir.
  • FF ( Folyo Kaplı Paneller ) Yükseltilmiş Döşeme serileri ,serbest döşenebilen karo halı ve karo pvc kaplama ürünlerine gerekli altyapıyı oluşturmak için tasarlanmıştır. Kolay uygulanabilir, binaya yük getirmeyen FF serileri genel ofis alanları için güçlü bir alternatif oluşturmaktadır.
  • Yükseltilmiş Döşeme Zemin kullanımı için tasarlanmış uzun ömürlü ve yüksek aşınma dayanımına sahip HF ( Hpl Kaplı Paneller ) bitiş malzemesi olarak kullanılmak için tasarlanmıştır. Zengin ürün, renk ve desen seçenekleri ile her türlü estetik ihtiyaca cevap verebilen HF serileri başka bir kaplama gerektirmediğinden dolayı kullanıcılarına fonksiyonel ve ekonomik çözüm sunarlar.
  • Yükseltilmiş Döşeme Zemin kullanımı için tasarlanmış uzun ömürlü ve yüksek aşınma dayanımına sahip Pvc malzemeler ile kaplanarak üretilen VF ( Pvc Kaplı Paneller ) bitiş malzemesi olarak kullanılmak için tasarlanmıştır. Zengin ürün, renk ve desen seçenekleri ile her türlü estetik ihtiyaca cevap verebilen VF serileri başka bir kaplama gerektirmediğinden dolayı kullanıcılarına fonksiyonel ve ekonomik çözüm sunarlar.

HÇ-38

Yayınlanma Ürün kodları

PANEL ÖZELLİKLERİ
 

Panel Sınıfı : Hpl Kaplı Panel
Panel Özü : 38 mm Yüksek Yoğunluklu Sunta Levha
Panel Boyutu : 600 x 600 mm
Panel Kalınlığı : ~ 40,50 mm
Panel Ağırlığı : ~ 11,50 kg /panel
Sistem Ağırlığı : ~ 32,00 kg/m2   ( Ayak yüksekliği 15-20 cm için )


MALZEME ÖZELLİKLERİ ve KALINLIKLARI

Üst Yüzey : Antistatik Hpl ( Kompakt Laminat )  
Alt Yüzey : Galvaniz Çelik Tepsi                      

Kenar Kaplama

: Pvc Kenar Bandı                                         

Yangın Dayanımı

: B1


PANEL TEKNİK ÖZELLİKLERİ
 

Çalışma Yükü : 2,4 kN
Maksimum Yük : >6,00 kN                        
Emniyet Katsayısı : 3
Panel Yük Sehim Sınıfı : 2A
 

   ADRES

  Fatih Mh. Ulucan Sk. No:19/3 Pursaklar / ANKARA

   TELEFON

  0312 399 38 00 - 0535 851 3706

   E-POSTA

  mestfloor.sistemleri@gmail.com

Haberler

Neden Yükseltilmiş Döşeme

Yükseltilmiş Döşeme yaşadığımız çağın modern zemin gereksinimidir. Yükseltilmiş Döşeme, Yükseltilmiş Zemin gelişen teknoloji artık hayatımızın her anında yanımızda elimizin altında hayatımızın olmazsa olmazları haline gelmiş teknolojik cihazlarla beraber yaşamak kesin bir hal almıştır.