YT Solar - шаблон joomla Видео
  • KÇ ( Enkapsüle panel - Yükseltilmiş Döşeme ) ,serbest döşenebilen karo halı ve karo pvc kaplama ürünlerine gerekli altyapıyı oluşturmak için tasarlanmıştır. Mükemmel yük, yangın, nem ve kenar dayanımına sahip olan KÇ serisi (Enkapsüle Panel) yoğun ofis alanlarının bütün ihtiyaçlarını karşılamak için üretilmiştir.
  • FF ( Folyo Kaplı Paneller ) Yükseltilmiş Döşeme serileri ,serbest döşenebilen karo halı ve karo pvc kaplama ürünlerine gerekli altyapıyı oluşturmak için tasarlanmıştır. Kolay uygulanabilir, binaya yük getirmeyen FF serileri genel ofis alanları için güçlü bir alternatif oluşturmaktadır.
  • Yükseltilmiş Döşeme Zemin kullanımı için tasarlanmış uzun ömürlü ve yüksek aşınma dayanımına sahip HF ( Hpl Kaplı Paneller ) bitiş malzemesi olarak kullanılmak için tasarlanmıştır. Zengin ürün, renk ve desen seçenekleri ile her türlü estetik ihtiyaca cevap verebilen HF serileri başka bir kaplama gerektirmediğinden dolayı kullanıcılarına fonksiyonel ve ekonomik çözüm sunarlar.
  • Yükseltilmiş Döşeme Zemin kullanımı için tasarlanmış uzun ömürlü ve yüksek aşınma dayanımına sahip Pvc malzemeler ile kaplanarak üretilen VF ( Pvc Kaplı Paneller ) bitiş malzemesi olarak kullanılmak için tasarlanmıştır. Zengin ürün, renk ve desen seçenekleri ile her türlü estetik ihtiyaca cevap verebilen VF serileri başka bir kaplama gerektirmediğinden dolayı kullanıcılarına fonksiyonel ve ekonomik çözüm sunarlar.

Hakkımızda

Yayınlanma Bilgiler

Mest Floor Sistemleri olarak inşaat sektörüne üretici firmalara uygulama hizmeti vererek sektör faaliyeti göstermekteyiz. Müteahhit firmaların projelerinde çekirdekten gelmenin tecrübesi ile birlikte malzeme temini ve uygulama faaliyetine başladık.

  •     Yükseltilmiş döşeme
  •     Asma tavan
  •     Bölme duvar
  •     Halı (karo , kontrat)
  •     Pvc zemin kaplamaları
  •     Parke

Belirtmiş olduğumuz kalemlerle bire bir iç içe olduğumuz için projenize uygun malzeme temini , uygulama şekli vs. konularla kusursuz çözüm için Mest Floor Sistemleri.
Ticari felsefe olarak hareket şeklimiz ; yaşam alanları oluşturduğumuzun bilgisini ve hassasiyetini büyük bir ciddiyet içerdiğinin bilinciyle hareket etmekteyiz.

 

Neden Mest Floor? 

Bir insan ömrünün çok büyük bölümü iş hayatında geçiyor. Türkiye şartlarında bir çalışan her gün ortalama 6 ile 8 saat arası zamanını iş yerlerinde harcıyor. Hatta belki içimizde evinde geçirdiği süreden daha fazlasını iş yerinde geçirenler bile olabilir. Kısacası bizler için iş yerlerimizin en az evimiz kadar temiz, düzenli ve rahat edebileceğimiz yerler olması önemli.

Bu nedenle bir işyerinin tasarımı, derli toplu olması orada çalışanların o şirkete vereceği katkıyı da büyük oranda etkiler. Özellikle teknolojinin alıp başını gittiği ve işimizi yaparken bilgisayar ve bilgisayar ekipmanları başta olmak üzere birçok teknolojik cihazları kullandığımız ofislerin tasarımının çok iyi yapılması gerekiyor.
Çünkü kullandığımız bu teknolojik cihazların çalışması için gerekli olan elektrik ve data kabloları bile ofisin düzenini bozmaya yeter. Bu kablolar için artık günümüzde çok basit bir çözüm yöntemi var.

Ofislerde yükseltilmiş zemin tekniği kullanarak, görmek istemeyeceğiniz kablolar başta olmak üzere her şeyi zeminin altına alabilirsiniz. Bu sayede ofisinizde zeminin altında kendinize adeta bir dünya yaratmış olur. Herhangi bir teknik porblem durumunda tadilatlarınız daha zahmetsiz olacaktır.

Tabii ki yükseltilmiş zemin, yüksek döşeme işi uzmanlık ve ustalık gerektirir. Bu uzmanlığı da Ankara'da faaliyet gösteren Mestfloor Döşemeleri Hizmetleri'nde bulabilirsiniz. Eğer yeni bir ofis kuracaksanız, ya da var olan ofisinizde değişklik yapmak istiyorsanız bu işin uzmanından mutlaka bir teklif alın.

 

Kalite Politikamız

Önce Kalite ve Son Teknoloji Odaklı Hizmet
Sürekli Ar-Ge ile Kendini Geliştirme 
Uzman ve Deneyimli Kadro
Gününde Teslim ve Montaj
Hızlı Servis ve Sürekli Yedek Parça
Mutlak Müşteri Memnuniyeti

 

Vizyon / Misyon

Evrensel insan haklarına saygı ve önce insan anlayışı,
Faaliyetlerini, İşyerinin bulunduğu sosyal çevrenin değerlerini de dikkate alarak sürdüren,
Topluma karşı sorumluluk duygusu ve çevreye saygı,
Kaliteye ve güvenilirliğe odaklı çağdaş çalışma anlayışı,
Müşteri odaklı düşünme ve çalışma,
Sürekli gelişim, yenilikçi, akılcı ve sistematik çalışma,
Fikirlerin rahatlıkla konuşulduğu özgür ve dinamik ortama sahip olma,
Yönetimde eşitlik, şeffaflık, hesap verebilirlik ve sorumluluk anlayışı,
Yüksek ahlak değerlerini kurumsal kimliğimiz ile bütünleştirme, 
Din, dil, ırk, cinsiyet ve bedensel sağlık ayırt etmeksizin işe alma ve hizmet etme,
‘Güven’ kelimesiyle anılan bir kurum ve kurum kültürü oluşturma.

 

   ADRES

  Fatih Mh. Ulucan Sk. No:19/3 Pursaklar / ANKARA

   TELEFON

  0312 399 38 00 - 0535 851 3706

   E-POSTA

  mestfloor.sistemleri@gmail.com

Haberler

Neden Yükseltilmiş Döşeme

Yükseltilmiş Döşeme yaşadığımız çağın modern zemin gereksinimidir. Yükseltilmiş Döşeme, Yükseltilmiş Zemin gelişen teknoloji artık hayatımızın her anında yanımızda elimizin altında hayatımızın olmazsa olmazları haline gelmiş teknolojik cihazlarla beraber yaşamak kesin bir hal almıştır.